578
modifications
(→Stages) |
|||
Ligne 742 : | Ligne 742 : | ||
| style="text-align:left;"|[[Club Ca$halot]] | | style="text-align:left;"|[[Club Ca$halot]] | ||
|- | |- | ||
|{{Ink| | |{{Ink|fuchsia|16}} Ayo vs. {{Ink|green|16}} Oly | ||
| style="text-align:left;"|[[Serre Goémon]] | | style="text-align:left;"|[[Serre Goémon]] | ||
| style="text-align:left;"|[[Tours Girelle]] | | style="text-align:left;"|[[Tours Girelle]] | ||
Ligne 830 : | Ligne 830 : | ||
| style="text-align:left;"|[[Carrière Caviar]] | | style="text-align:left;"|[[Carrière Caviar]] | ||
| style="text-align:left;"|[[Club Ca$halot]] | | style="text-align:left;"|[[Club Ca$halot]] | ||
|- | |||
|{{Ink|fuchsia|16}} Ayo vs. {{Ink|green|16}} Oly | |||
| style="text-align:left;"|[[Serre Goémon]] | |||
| style="text-align:left;"|[[Tours Girelle]] | |||
| style="text-align:left;"|[[Encrepôt]] | |||
|} | |} | ||
Ligne 914 : | Ligne 919 : | ||
| style="text-align:left;"|[[Galeries Guppy]] | | style="text-align:left;"|[[Galeries Guppy]] | ||
| style="text-align:left;"|[[Carrière Caviar]] | | style="text-align:left;"|[[Carrière Caviar]] | ||
|- | |||
|{{Ink|fuchsia|16}} Ayo vs. {{Ink|green|16}} Oly | |||
| style="text-align:left;"|[[Serre Goémon]] | |||
| style="text-align:left;"|[[Tours Girelle]] | |||
| style="text-align:left;"|[[Encrepôt]] | |||
|} | |} | ||