578
modifications
Ligne 720 : | Ligne 720 : | ||
| style="text-align:left;"|[[Lotissement Filament]] | | style="text-align:left;"|[[Lotissement Filament]] | ||
| style="text-align:left;"|[[Tentatec Studio]] | | style="text-align:left;"|[[Tentatec Studio]] | ||
|- | |||
|{{Ink|splatfest early bird|16}} Oiseau matinal vs. {{Ink|splatfest night owl|16}} Oiseau nocturne | |||
| style="text-align:left;"|[[Pont Esturgeon]] | |||
| style="text-align:left;"|[[Carrière Caviar]] | |||
| style="text-align:left;"|[[Club Ca$halot]] | |||
|} | |} | ||